Smart İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Hakkımızda

2015 Yılında Smart İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi Tic. Ltd. Şti. Olarak kurulduk.
Genç kadromuz ile açıldığımızdan itibaren sektörümüzün ve dünyanın en büyük firma ve şirketleriyle çalışmaya gayret ettik. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürekli eğitimlerimize ve daha iyi nasıl olur diye çalışıyoruz.2017 Yılında şubeleşme yoluna gittik , 2020 Yılında kendi bünyemizde teknik servisimizi kurduk. Her zaman en son teknolojileri takip edip ilk uygulayanlar arasına girme gayretindeyiz..İşitme cihazında akıllı çözümler sloganıyla genç ve dinamik kadromuzla her zaman siz değerli müşterilerimize en iyisini getirme arzusundan hiç vazgeçmeyeceğiz ..

Neden Smart İşitme ?

20 yılı aşkın tecrübemiz ile Butik mağazamız ve sizleri bir müşteri gibi değil ailemizden biri gibi gören iş arkadaşlarımızla sizlere tüm kolaylıkları sağlamaya çalışıyoruz.Kurumsal yapımızın yanısıra , kendimizi sizi yerinize koyup her zaman ona göre düşünüyoruz.Kendi teknik servisimizin aynı mağazamızda olması ile de sizlere hemen çözüm sunabiliyoruz.Anlaşmalı kurumlarımız ile kolaylıklar sağlayabiliyoruz . Geniş ürün ve marka çeşitliliğimiz ile de tek bir ürüne ve ya markaya bağlı kalmadan tercihi size bırakıyoruz ..

Misyonumuz

İşitme problemi yaşayan müşterilerimize elimizden geldiğince en uygun imkanları ve teknolojiler sağlayarak işitme cihazı sektöründe ve dünya çapında örnek bir firma olmaya çalışmaktır.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimizi her zaman memnun ederek en büyük reklamımız olan referans ve tavsiyelerinizi daha çok genişleterek sektörümüzde ve dünya çapında örnek bir şirket olmaktır..

Kariyer

Bizimle Çalışmak isteyen değerli meslektaşlarımız ve arkadaşlarımız değerlendirmek üzere bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin.

Anlaşmalı Kurumlar

“Çoğu sigorta şirketi ve banka emekli sandıkları ve çalışan sandıkları ile teklif usulü çalışmaktayız”